Dlaczego znaki przeciwpożarowe powinny znajdować się w wielu miejscach

Znaki przeciwpożarowe są obowiązkowe w wielu instytucjach np. w szkołach, urzędach lub teatrach. Właściciele lub zarządcy tego typu miejsc muszą zadbać o umieszczenie znaków w miejscu, gdzie znajdują się gaśnice, sygnalizatory alarmowe, telefon do użycia w stanie zagrożenia lub informacje o zakazie palenia lub używania otwartego ognia. Dzięki temu w razie pożaru cała akcja mająca na celu jego ugaszenie oraz bezpieczną ewakuację ludzi może zostać przeprowadzona szybko i sprawnie.

Znaki PPOŻ służą głownie do oznaczenia istotnych miejsc z punktu widzenia akcji ratowniczej. Uzupełnieniem oznaczeń przeciwpożarowych są znaki ewakuacyjne, które mają na celu wskazanie drogi w przypadku zagrożenia a także  instrukcje przeciwpożarowe, które dokładnie wyjaśni.

 

Jeżeli potrzebują Państwo oznakowania BHP  swojego obiektu. Znaki bhp wykonane zgodnie z obwiązującym prawem , którą są w stanie wytrzymać zmienne warunki klimatyczne,  są estetycznie, solidnie wykonane i jednocześnie tanie W takim wypadku zapraszamy do odwiedzenia oferty Znaki24.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *